Kategorie

Obniżka ceny

nowości na blogu

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy
20lut

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy

Dzień Chłopaka przypada na 30 września każdego roku. To właśnie w tym dniu obdarowujemy bliskich nam mężczyzn - zarówno rodzeństwo, przyjaciół, ale...

Czytaj więcej
Niespodzianka dla męża z okazji rocznicy ślubu - nasza propozycja
12lut

Niespodzianka dla męża z okazji rocznicy ślubu - nasza propozycja

Niespodzianka dla męża z okazji rocznicy ślubu- nasza propozycja atrakcyjnych prezentów, którymi sprawisz radość ukochanemu w tym wyjątkowym dniu,...

Czytaj więcej
Prezent na 3 rocznicę ślubu dla męża – 10 propozycji
12lut

Prezent na 3 rocznicę ślubu dla męża – 10 propozycji

Są okazje, które naprawdę warto świętować, a taką okazją na pewno są kolejne rocznice zawarcia związku małżeńskiego, warto zatem odpowiednio się do...

Czytaj więcej
Co można kupić chłopakowi na dzień chłopaka – lista 15 prezentów
11lut

Co można kupić chłopakowi na dzień chłopaka – lista 15 prezentów

Każda okazja jest dobra, by celebrować związek z ukochanym, zatem warto zastanowić się, co można kupić chłopakowi na dzień chłopaka – lista 15...

Czytaj więcej
Prezent dla chłopaka na rocznicę bycia razem – 15 sprawdzonych pomysłów
11lut

Prezent dla chłopaka na rocznicę bycia razem – 15 sprawdzonych pomysłów

Rocznica o zawsze wyjątkowy dzień do świętowania, dlatego warto zawczasu przeczytać nasz poradnik Prezent dla chłopaka na rocznicę bycia razem – 15...

Czytaj więcej
Co kupić mężowi na 10 rocznicę ślubu – 10 prezentowych inspiracji
10lut

Co kupić mężowi na 10 rocznicę ślubu – 10 prezentowych inspiracji

W ciągu roku jest wiele okazji do świętowania miłości, dlatego warto zapoznać się z poradnikiem omawiającym kwestię taką, jak co kupić mężowi na 10...

Czytaj więcej

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy

Dzień Chłopaka przypada na 30 września każdego roku. To właśnie w tym dniu obdarowujemy bliskich nam mężczyzn - zarówno rodzeństwo, przyjaciół, ale także… chłopców z klasy! Wybór prezentu na dzień chłopaka dla kolegów z klasy zawsze sprawia ogromny problem. Najlepiej, jeśli prezent byłby uniwersalny, a do tego praktyczny i może nieco zabawny. Prezent na dzień chłopaka dla kolegów z klasy powinien być symboliczny.

PREZENT NA DZIEŃ CHŁOPAKA DLA KOLEGÓW Z KLASY

Na samym początku należy ustalić budżet. Jeśli w klasie dziewcząt jest więcej, aniżeli chłopców - sprawa wydaje się być wówczas prosta. Gorzej, jeśli jesteście w klasie mat-fiz, gdzie zazwyczaj 80% uczniów stanowią chłopcy… Jednak nie ma co panikować na zapas. Wystarczy nieco pomysłowości i chłopcy z klasy będą zachwyceni prezentem, a Wy, nie przekroczycie założonego budżetu.

NISKOBUDŻETOWE ORAZ WŁASNORĘCZNE PREZENTY NA DZIEŃ CHŁOPAKA DLA KOLEGÓW Z KLASY

Niewielki budżet zmusza nas do większej kreatywności. Dlatego przedstawiamy Wam propozycje prezentów na dzień chłopaka dla kolegów z klasy, które wymagają minimalnego zaangażowania.

  • Babeczki z imionami - wszyscy lubią słodkości! Dlatego możecie same upiec babeczki, które zostaną udekorowane imionami z lukru. Drugim sposobem ozdobienia babeczek jest możliwość przypięcia do wykałaczki imion lub przezwisk kolegów z klasy.

  • Bukieciki z lizaków - to podobny pomysł do poprzedniego, bowiem w grę znowu wchodzą słodycze! Bukiety wykonane z lizaków owinięte bibułą lub tiulem z pewnością spodobają się klasowym mężczyznom.

  • Antyrama z okładką magazynu - kto nie chciałby zobaczyć swojej osoby na okładce popularnego magazynu? Jeśli macie umiejętności graficzne - możecie same przerobić okładki i wkleić zdjęcia chłopców. Ale możecie również zlecić to do zrobienia profesjonalnej firmie.

  • Kartki z życzeniami - wykonane samodzielnie zostaną docenione. Warto również je spersonalizować, tzn. w środku dodać własne rymowanki o każdym chłopcu z klasy.

  • Zdjęcie dziewczyn z klasy - prezent, który po wielu latach wywoła pozytywne wspomnienia. Wystarczy, że zbierzecie żeńską część grupy i zrobicie śmieszne zdjęcie, a następnie wydrukujecie je i włożycie do ramki.

  • Poczęstunek - samodzielne przygotowanie poczęstunku dla chłopców z pewnością ich ucieszy. Mogą to być wspomniane wcześniej babeczki, ale również świetnym prezentem na dzień chłopaka dla kolegów z klasy będą wyśmienite, kolorowe kanapki.

  • Ciasteczka z wróżbą własnej roboty - bardzo ciekawym i zabawnym pomysłem są ciasteczka z wróżbą wykonane przez Was. Wspólnie je upieczcie, a do środka włóżcie specjalne życzenia czy zabawne wróżby.

  • Pizza - to zawsze dobry wybór, bo kto z nas nie lubi pizzy? To opcja last-minute, kiedy zorientujecie się, że Dzień Chłopaka wypada właśnie dziś!

  • Zabawne skarpetki - skarpetki przydadzą się zawsze, a te ze śmiesznym wzorem rozbawią każdego.

  • Breloczek do kluczy - dopasujcie do każdego chłopca z klasy brelok. Może to być powiązane z jego nazwiskiem lub ksywą, ale również z jakąś zabawną sytuacją. Ważne, aby był to prezent dopasowany do obdarowywanej osoby!

CZAS NA ZABAWĘ

Prezenty na Dzień Chłopaka to fajny pomysł, ale warto dołączyć również ciekawe zabawy oraz gry. Przykładem świetnej zabawy może być przygotowanie przez dziewczyny z klasy dwóch zdjęć, z których zostaną wycięte jakieś części ciała, np. oczy, ręce czy usta. Chłopcy muszą zgadnąć która część ciała należy do której dziewczyny. Ci, którzy zdobędą największą ilość punktów przechodzą do finału. W finale weźmie udział trzech chłopców. Ich zadaniem będzie rozpoznanie opisu dziewczyny z klasy, który będzie mieścił się w dwóch lub trzech zdaniach. Chłopcy podnoszą rękę, jeśli zorientują się o kim jest opis. Ten, który pierwszy podniesie rękę i zgadnie - zdobywa punkt. Zwycięzca zostaje misterem klasy danego roku.

prezent na dzień chłopaka dla kolegów z klasy

Macie inne propozycje prezentów na dzień chłopaka dla kolegów z klasy? Podzielcie się w komentarzu!

Zostaw Komentarz

* Imię:
* Komentarz
Przepisz kod