dla kierowcy

Obniżka ceny

dla kierowcy

Gdy twój przyjaciel, znajoma albo brat zdadzą egzamin na prawo jazdy należy im się nagroda! Pozytywne przejście tego egzaminu jest nie lada wyzwaniem, dlatego pogratuluj i podaruj prezent świeżo upieczonemu kierowcy.

Jaki kupić prezent dla nowego kierowcy?

Świetnym prezent może okazać się przedmiot zindywidualizowany, przykładowo może to być powerbank z wymyślonym przez nas samych napisem - jest praktycznym urządzeniem, a dodatkowo dzięki grawerowi stanie się dla obdarowanej osoby czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Sprawdzi się idealnie w kryzysowej sytuacji, gdy nasz telefon się rozładuje. Dodatkowo wygląda bardzo stylowo. Występuje w wersjach 4000mAh za 118,99 złotych, wersji 8000mAh za 149 złotych oraz w wersji 10000mAh zza 209 złotych.

dla kierowcy Jest 41 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Koleją ciekawą opcją na prezent może być odświeżacz z brelokiem i grawerem. W ciekawy sposób urozmaici wygląd samochodu, a dodatkowo sprawi, że w całym aucie będzie unosił się piękny, aromatyczny zapach. Pojemnik na zapach jest wielokrotnego użytku, więc można wymieniać w nim zapachy. Każdy napis zostanie stworzony z ogromną precyzją i dokładnością. Cena odświeżacza wynosi 29,90 złotych.

Personalizowany pendrive może okazać się sprawdzonym prezentem, jest funkcjonalny i praktyczny, każdy go używa w obecnych czasach. Grawer sprawi, że przedmiot ten stanie się wyjątkowy i niezapomniany. Można znaleźć go w dwóch rodzajach kolorystycznych. Jego koszt to 49,90 złotych.

Praktyczne prezenty na pewno również ucieszą nowego kierowcę. Nigdy nie wiadomo, kiedy może przydać się nam latarka, śrubokręt lub nożyk. Najlepiej kupić narzędzie wielofunkcyjne, które zawiera 4 klucze imbusowe, wkrętak płaski i wkrętak krzyżakowy. Nie tylko sprawdzi się świetnie dla majsterkowiczów, każdemu z nas może przytrafić sytuacja, w której będzie potrzebował użyć tych narzędzi. Kosztuje jedynie 49,90 złotych.

Można również rozważyć kupno trochę droższego klucza multitool, który łączy w sobie wiele funkcji, takich jak śrubokręt płaski, latarka, klucz sześciokątny, piłę, nóż oraz otwieracz do butelek i puszek. Sprawdzi się idealnie w przypadku nagłych wypadków i awarii, jak i również w codziennych sytuacjach. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi można go nosić zawsze przy sobie. Występuje w wersji z monogramem lub grawerem za 89,90 złotych.

Oczywiście istnieje również możliwość zakupu narzędzi osobno, np. latarki z grawerem. Latarka posiada na swoich końcach magnesy, które umożliwią wyciągnięcie metalowych przedmiotów z trudno dostępnych miejsc. Cena tej latarki wynosi  59,90 złotych.

Prezent dla świeżo upieczonego kierowcy

Jak widać istnieje bardzo wiele różnorodnych pomysłów na prezent dla nowego kierowcy. Można kupić mu przedmiot, który będzie ładnie prezentował się w samochodzie albo rzecz praktyczną i funkcjonalną, której użyje w kryzysowych i codziennych sytuacjach. Najlepsze są rozwiązania, gdy połączymy funkcjonalność z oryginalnym wyglądem. Kluczem dla niezapomnianego prezentu będzie jego personalizacja. Wykonane grawery na wyżej przedstawionych przedmiotach będą wyjątkowe i niepowtarzalne dla obdarowanej osoby.