dla barmana

Obniżka ceny

dla barmana

Prezent dla barmana

Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Sama radość z otrzymanego drobiazgu ma się nijak do przyjemności z obdarowywania drugiej osoby. To uczucie niepewność czy nasz pomysł na upominek okaże się w pełni trafiony i jak zareaguje osoba obdarowana, jest bezcenne. Jeśli szukamy upominku dla kogoś bliskiego, nie stanowi to dla nas raczej większego problemu. Są natomiast tacy ludzie, takie zawody, których z ogromną chęcią chcemy wyróżnić i w jakiś sposób zaznaczyć, że to co robią jest na swój sposób dla nas ważne i nietuzinkowe. Ot, niby zwyczajny barman. Obsługuje nas, gdy my jesteśmy wypoczęci, wyluzowani. On pracuje. Podaje nam kolejne piwo, przygotowuje wymyślne drinki i shoty. Widzi w jakim jesteśmy nastroju. Wie na co mamy ochotę. Zaproponuje nowe gatunki, nowe smaki. Czasami więź rodzi się impulsywnie i spontanicznie. Jak uhonorować kogoś za te wieczory podczas których wysłuchiwał naszych zwierzeń, wynaturzeń, których nie powierzylibyśmy żadnej innej osobie.

dla barmana Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Zaczynamy myśleć nad prezentem dla barmana. Dla tej jednej osoby, która minionego wieczoru była naszym powiernikiem, pozwoliła nam się wygadać, uzewnętrznić. Niby obcy ale jakże nam bliski. Z pomocą może nam przyjść GIFTGURU. To strona na której możemy poszukać inspiracji dla nas. Na stronie GiftGuru.pl znajdziemy różne pomysły żeby osłodzić nie tylko sobie, ale przede wszystkim, zaznaczyć jak ważnym dla nas może okazać się, niby przypadkowo spotkany barman. Kolejne wypady czy to w pojedynkę, czy też z grupą znajomych, z pewnością przyczynią się do polepszenia nastroju. Oczywiście naszego ale nade wszystko przyjaciela barmana. Barmana, który swoją postawą, swoim zaangażowaniem, swoją empatią, cierpliwością, uprzejmością, stał się już niejako częścią naszej rodziny.

Znajdź i zamów prezent dla barmana na GiftGuru.pl. Znajdziesz tutaj:

  • pendrive USB z grawerem z grawerem wg własnego projekt.
  • power banki o różnej pojemności spersonalizowanie wg własnego projektu.
  • klipsy do banknotów.
  • wymyślne otwieracze do butelek.
  • klipsy do krawatu z monogramem.
  • otwieracze do butelek.
  • zestawy do whisky


Jeszcze raz warto podkreślić, że to wszystko wg naszego pomysłu i projektu.

Produkty są wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, ściśle wg naszych wytycznych. Oferowane przedmioty cechują się ponadprzeciętnym wyrafinowanym oraz eleganckim stylem. Nietuzinkowość wyboru, który umożliwia nam strona GiftGuru.pl czyni każde zakupy prezentów czymś wyjątkowym Możemy obdarować wyjątkowe dla nas osoby czymś niepowtarzalnym.

Na stronie giftguru.pl/ znajdziemy prezenty dla barmana na różne okazje. Nie zapominajmy jak miło jest dostawać prezenty. Przyjemność z obdarowywania jest trendy.