Wizytowniki

Obniżka ceny

Wizytowniki

Elegancki wizytownik z grawerem – zadbaj o swój profesjonalny wizerunek

Odpowiedni kontakt z klientem jest niezwykle ważny i liczy się w każdej firmie, niezależnie od rodzaju działalności, jakim się ona zajmuje. Również pozyskiwanie nowych osób, które będą korzystać z Twojej oferty, jest dla Ciebie kluczowe. Doskonałym sposobem na zainteresowanie drugiego człowieka Twoją firmą jest wręczenie mu wizytówki. Wygląda ona bardziej profesjonalnie niż np. zwykła ulotka. Jednakże, w odróżnieniu od niej, wymaga posiadania specjalnego etui na wizytówki z grawerem, na którym znajdzie się logo Twojej firmy. Dzięki takiemu dodatkowi zyskasz w oczach potencjalnych klientów i wykażesz się sporym profesjonalizmem.

Wizytowniki Jest 9 produktów.

Włączone filtry:
    Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

    Wizytownik z logo Twojej firmy, który oddaje Twój charakter

    Eleganckie etui na wizytówki z grawerem jest dostępne na za pośrednictwem Gift Guru w wielu wariantach, m.in. skórzanym lub metalowym. Możesz więc wybrać taki wizytownik z grawerem, który najbardziej pasuje do Twojego stylu i charakteru. tego typu produkt do doskonały prezent dla Taty. Na każdym z nich możemy umieścić dane Twojej firmy, logo lub inną informację, którą pragniesz mieć doskonale widoczną. W ten sposób zyskuje przedmiot, który podkreśli Twój profesjonalizm, a jednocześnie znakomicie zabezpieczy Twoje wizytówki przed zniszczeniem. Wszystkie nasze produkty są niezwykle wytrzymałe, więc możesz bez obaw mieć je zawsze przy sobie. Nie zwlekaj więc i zamów u nas wizytownik z logo swojej firmy dla siebie oraz swoich pracowników!

    Część wizytowników w naszej ofercie produkujemy własnoręcznie. Tego typu produkty to wizytowniki drewniane. Warto na nie zwrócić uwagę, ponieważ może to być świetny prezent dla szefa. Zaskocz swojego przełożonego czymś oryginalnym. Na pewno będzie to dla niego miła niespodzianka. Jeżeli potrzebujesz więcej wizytowników to napisz do nas! Chętnie pomożemy Ci oraz zaproponujemy jakiś rabat. Doceniamy klientów hurtowych i chętnie z nimi współpracujemy.