dla informatyka

Obniżka ceny

dla informatyka

Programiści, informatycy czy inżynierowie to specyficzni ludzie, którzy w głowach mają często tylko bity i algorytmy. Mają analityczny sposób myślenia, wiele dziwactw, wręcz czcigodny stosunek do swojego komputera i szczególną preferencję w stosunku do prezentów. Jeśli masz szczęście i jesteś przyjacielem, mieszkasz lub pracujesz z inżynierem lub informatykiem, będziesz musiał się trochę napocić, aby wybrać naprawdę fajny prezent urodzinowy dla inżyniera informatyka.

dla informatyka Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Co dać programiście na urodziny

Jest to zawód szczególny, bo czasami osoby postronne, nie należące do tego informatycznego przymierza, nie rozumieją nawet, o czym mówią programiści.

Programy komputerowe, gry, wirusy i inny sprzęt komputerowy są esencją ich szczęścia. Są to osoby o wybitnym umyśle, bardziej skłonne do nauk matematycznych, dlatego w każde święto, ale szczególnie w urodziny programista powinien dostać coś odpowiedniego.

Ważne: Jeśli jesteś "poza obiegiem", nawet nie próbuj znaleźć prezentu, który Twoim zdaniem może być potrzebny programiście w pracy. To jest niesamowicie skomplikowany proces, tylko cholera wie, które gadżety i inne niesamowite rzeczy będą mu potrzebne, a które nie. Istnieje bardzo duża szansa, że popełnisz błąd i kupisz taki prezent urodzinowy dla programisty, że będzie on tylko leżał i zbierał kurz.

Poza tym, zapewne chcesz zaskoczyć i sprawić przyjemność tej osobie, dlatego musisz znaleźć złoty środek - wybrać prezent związany z jego profesją, ale nie zawężony - tym bardziej, że zabawny prezent ucieszy go wielokrotnie.

Jak wybrać prezent dla programisty: pomysły sprawdzone na eksperymentalnych specjalistach IT

Zanim zaczniemy podsuwać Ci gotowe pomysły na prezent dla inżyniera informatyka, oto rada: obejrzyj serial The IT Crowd. Kilka odcinków o dwóch zgorzkniałych programistach i ich szefie pomoże Ci wybrać coś przydatnego dla ludzi w tym zawodzie. A jeśli nie, to przynajmniej będziecie się dobrze bawić.

Tego rodzaju oryginalne rzeczy można podarować w prezencie urodzinowym koleżance z pracy, mężowi informatykowi, przyjacielowi, a nawet szefowi (dla szefa wybierz coś bardziej treściwego i droższego w cenie). Informatykowi czy inżynierowi można podarować fajny i przydatny gadżet, np. pendrive USB z grawerem, ładowarkę indukcyjną bezprzewodową, power bank personalizowany, słuchawkę telefonu komórkowego w stylu retro, zabawną zakładkę do książki, zestaw magnesów, talerz z rysunkiem i szkicowniki w różnych kształtach i kolorach.

Rzeczy praktyczne

Jeśli przy wyborze prezentu dla informatyka lub inżyniera stawiasz na praktyczność, to jest to do zrobienia. Istnieją wspaniałe wynalazki, które będą odpowiednie na urodziny lub inną uroczystość.

Fajny notatnik z okładką wykonaną z żetonów doceni każdy programista, a jeśli zrobisz taki prezent własnoręcznie, umrze ze szczęścia! Uwierzcie mi, taki prezent będzie wykorzystany od kręgosłupa do kręgosłupa.

Istnieje bardzo przydatna, choć nie tania, rzecz zwana urządzeniem odkurzającym USB. Istnieje wiele uroczych, niezbędnych i innych prezentów, ale ten odkurzacz jest poza konkurencją! Jest niezastąpiony dla pedantycznego programisty, który nie może pracować przy komputerze, dopóki klawiatura jest choć trochę zakurzona.

 

Sklep internetowy GiftGuru.pl: prezenty dla programistów i inżynierów na każdą okazję

W katalogu naszego sklepu internetowego GiftGuru zebraliśmy wiele różnych prezentów, które można kupić dla programistów komputerowych. Postanowiliśmy podejść do tej kwestii nie jako amatorzy, ale jako profesjonaliści i poprosiliśmy naszego sysadmina o opinię aby pomógł nam zebrać najbardziej odpowiednie prezenty w tej kategorii.