dla nauczyciela

Obniżka ceny

dla nauczyciela

Prezent dla Nauczyciela – nie tylko na zakończenie roku

Bycie nauczycielem to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które wymaga olbrzymiej pasji i wielkiego serca. Warto więc docenić trud, jaki takie osoby wkładają w wykonywany przez siebie zawód, a nade wszystko w kształcenie nowego pokolenia. Zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela to doskonała okazja do świętowania. Gift Guru ma w swojej ofercie produkty, które rewelacyjnie sprawdzą się jako niebanalny prezent dla nauczyciela.

dla nauczyciela Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Drobny prezent dla nauczyciela - inny niż wszystkie

Na rynku znajdziesz wiele upominków, jednak nie każdy z nich będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Nasze produkty wykonywane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich wieloletnią wytrzymałość. Jednocześnie większość naszej oferty stanowią artykuły wykonywane ręcznie przez rewelacyjnych rzemieślników. Te unikalne upominki dodatkowo ozdabiamy personalizowanym grawerem. Sam wybierasz wzór oraz modyfikujesz go, a my nanosimy go na wybranym przez Ciebie produkcie.

Prezent dla nauczyciela – pamiątka na lata

Wytrzymałość naszych produktów sprawia, że to nie tylko funkcjonalne upominki, ale i coś, co po latach będzie wyjątkową pamiątką. Daj się zapamiętać z najlepszej strony i wybierz personalizowany podarunek, który będzie idealny na Dzień Nauczyciela. Zbliża się zakończenie roku szkolnego? W ofercie Gift Guru znajdziesz mały prezent dla nauczyciela także z tej okazji.

Prawdziwy nauczyciel to człowiek pełen pasji, empatii, życzliwy wobec innych, uśmiechnięty i sprawiedliwy. Na swojej drodze zapewne każdy z nas spotkał kogoś takiego i do dziś go wspomina. Nauczyciele bywają naszymi drogowskazami, sugerują, jak postępować i przede wszystkim przekazują wiedzę. Dobry nauczyciel to skarb. Dlatego tak ważne jest, by podziękować za jego starania i zaangażowanie w odpowiedni sposób. Bukiet kwiatów jest piękny, ale ucieszy tylko przez chwilę. Warto przygotować upominek, który zostanie z człowiekiem na długie lata. Upominek osobisty, spersonalizowany , a dzięki temu wyjątkowy. Możliwości jest mnóstwo. Piękne pióro z wygrawerowanymi inicjałami nauczyciela, torba z oryginalnym napisem, a może osobisty notes? 

Dziękuję za Twoje starania. 

Zakończenie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, czy też ukończenie nauki w danej szkole to najczęstsze okazje, by podziękować nauczycielom. Można to zrobić w różny sposób. Na stronie GiftGuru.pl znajdziemy spersonalizowane upominki dla tej grupy zawodowej. Wybór jest naprawdę duży, a ceny konkurencyjne. Co zatem podarować ulubionemu belfrowi? Może to być pendrive z grawerem, osobisty power bank, spinki do mankietów czy nawet klipsy do banknotów. Każdy z tych upominków może być opatrzony życzeniami dla nauczyciela, wygrawerowanym, ciekawym cytatem czy słowami, którymi często posługiwał się belfer. To pamiątka, która zostanie z nauczycielem na długie lata i będzie wyrazem wdzięczności w najczystszej postaci. GiftGuru.pl zapewnia, że upominki tego typu są wykonane rzetelnie, a dzięki temu trwałe i rzeczywiście wyróżniają się na tle innych. Trend na upominki dla określonych grup zawodowych staje się coraz bardziej popularny. Mamy zatem drobne prezenty nie tylko dla nauczycieli, ale też lekarzy, barmanów, mechaników czy elektryków. Wszystkie tego typu upominki są powiązane z wykonywanym zawodem, umiejętnościami czy nawet stereotypami.  To pomysł, którzy szybko znalazł swoich wielbicieli. 

Zamiast kwiatka pendrive czyli drobny prezent dla nauczyciela

Spersonalizowane prezenty dla nauczycieli cieszą się coraz większą popularnością i słusznie. Tworzenie oryginalnego upominku to zadanie niełatwe. Warto jednak poświęcić czas, by przygotować prezent, który nie będzie sztampowy. To wyraz szacunku i chęci podziękowania za ciężką, nie zawsze docenioną pracę. Można również przygotować coś samodzielnie lub z całą klasą. Nauczyciel doceni pracę, zaangażowanie i poświęcony czas. Musimy pamiętać, że okazanie wdzięczności świadczy o nas dobrze i jest potwierdzeniem, że przekazywana wiedza nie poszła na marne. A to najlepszy prezent dla każdego nauczyciela! 

Już niedługo, 14 października, Dzień Nauczyciela - święto wszystkich pracowników oświatowy. Warto już dziś zastanowić się, jaki prezent podarujesz wychowawcy. A jeśli nie jesteś już uczniem, może warto przygotować oryginalny upominek dla ukochanego belfra z przeszłości? To dobry sposób na uczczenie tego wyjątkowego święta. Może warto zaangażować do tego innych i stworzyć nową tradycję? Spróbuj! Efekt na pewno Cię zaskoczy.