dla elektryka

Obniżka ceny

dla elektryka

Masz wśród najbliższych elektryka i właśnie poszukujesz dla niego prezentu? Twój problem został rozwiązany, ponieważ taki podarunek znajdziesz w naszym sklepie. Prezent dla elektryka może być kwestią trudną. Wiadomo, że w tym zawodzie przydatne są różnego rodzaju specyficzne i specjalistyczne narzędzie. Nie musisz przecież kupować od razu całej skrzyni przyborów. W naszym sklepie znajdziesz przydatne i ciekawe gadżety, które sprawią radość obdarowanemu. Chcesz podarować bliskiemu coś specjalnego? Wybierz śmieszny prezent dla elektryka.

dla elektryka Jest 30 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Narzędzie specjalne multitool czyli funkcjonalny prezent dla elektryka

Jeżeli zależy Ci, by wybrać prezent, z którego Twój bliski elektryk będzie mógł korzystać na co dzień, to zobacz ofertę grawerowanych, wielofunkcyjnych narzędzi multitool. To specjalne klucze, kombinerki lub zestawy narzędziowe. Przydatne zwłaszcza dla złotych rączek. Dlatego, że spokojnie zmieszczą się w kieszeni roboczych spodni lub w torbie z ekwipunkiem. Multitoole, które znajdziesz w naszej ofercie, są specjalnie grawerowane. Możesz sprawić bliskiemu wyjątkowy prezent, który przy każdej pracy będzie wywoływał miłe skojarzenia. Narzędzia multitool, które możesz wybrać:

  • klucz multitool z grawerem,
  • kombinerki multitool z grawerem,
  • narzędzie wielofunkcyjne z grawerem.

Sam grawer może być wykonany według Twojego projektu lub jeśli wolisz, to zdecyduj się na wzór proponowany przez nas. Wybierz to narzędzie, które będzie według Ciebie najlepszym prezentem.

Latarka - przydatny prezent dla elektryka

Gdy elektryk wyłącza prąd w celu naprawy, a w danym pomieszczeniu jest ciemno, to trafionym prezentem będzie latarka. Jednak to nie byle jaka latarka, ponieważ grawerowana. To uniwersalne narzędzie, które przyda się fachowcowi w pracy i poza nią. Może posłużyć jako praktyczny gadżet, ale sprawdzi się też w bojowych warunkach. Zobacz ofertę proponowanych przez nas wzorów, które możemy umieścić na powierzchni latarki. Wybierz ten, który Twoim zdaniem będzie najodpowiedniejszy i wywoła szeroki uśmiech na twarzy bliskiego Ci elektryka. 

Miłośnikowi majsterkowania przydatne są narzędzia, które ułatwiają pracę. Z pewnością jednym z nich jest latarka. Wygraweruj na niej: datę, imię, inicjały lub zaproponuj swój wzór. Personalizowane prezenty są w tej chwili na czasie - pamiętaj!

Ładowanie bez prądu - tylko powerbank

Obecnie każdy z nas korzysta z telefonu. Zwłaszcza elektryk, który musi być dostępny pod słuchawką, ze względu na potencjalne zgłoszenie. Dlatego podaruj wyjątkowy powerbank, który zapewni możliwość naładowania telefonu w każdym miejscu i o każdej porze. Dodatkowym atutem może być śmieszny grawer, który wymyślisz lub wybierzesz z naszego asortymentu. 

Zapewnij chwile uśmiechu, które mogą trwać dłużej. Wszystko ze względu na personalizowane prezenty z grawerem, które wybierzesz spośród szerokiego spektrum możliwości. Zapoznaj się bliżej z naszymi produktami. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Takie prezenty w dzisiejszych czasach sprawdzają się najlepiej. Ludzie cenią sobie praktyczność. Zadbamy o to dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz prezenty personalizowane. Możesz stworzyć też własny - śmieszny prezent dla elektryka z zabawnym tekstem.