Ładowarki indukcyjne

Obniżka ceny

Ładowarki indukcyjne

Posiadasz telefon z możliwością ładowania indukcyjnego? Kabel do ładowania przeszkadza Ci na biurku? Zapominasz o ładowaniu telefonu?
Ładowarka indukcyjna drewniana to gadżet odpowiadający Twoim potrzebom. Ładowarki indukcyjne dostępne w naszej ofercie wykonane są z naturalnego bambusa w uniwersalnym stylu pasującym do każdego wnętrza. Oferujemy urządzenia uniwersalne pasujące do różnych modeli telefonów.

Ładowarki indukcyjne Jest 14 produktów.

Włączone filtry:
  Okazja
  Prezent dla...
  Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

  Drewniana ładowarka indukcyjna wyposażona została w diodę Led sygnalizującą pracę urządzenia. Wymiary urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby była możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie. Ładowarka indukcyjna to nowoczesne rozwiązanie, które jest wyjątkowo komfortowe dla użytkownika. Nie zapomnisz już więcej podłączyć ładowarki po rozmowie, odkładasz telefon na ładowarkę i działasz dalej. Wychodząc z domu lub biura, już nie zaskoczy Cię rozładowany telefon.

  Personalizacja

  Ładowarki w naszej ofercie możesz spersonalizować poprzez zamówienie indywidualnego graweru. Twoja ładowarka indukcyjna z grawerem może być jedyna w swoim rodzaju. Posiadamy w ofercie gotowe wzory graweru lub możesz przesłać do nas indywidualny projekt. Do wykonywania graweru stosujemy wyłącznie markowe maszyny, uzyskując dużą dokładność w dowolnym projekcie. Jeżeli nie wyobrażasz sobie, jak będzie wyglądała ładowarka z Twoim grawerem, przygotujemy specjalnie dla Ciebie wizualizację. Zadowolenie klienta z ostatecznego produktu to dla nas priorytet.

  Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby?
  Znalezienie oryginalnego prezentu nie jest łatwe. Ładowarka indukcyjna personalizowana to idealne rozwiązanie dla każdego posiadacza nowoczesnego telefonu. Uniwersalny design i naturalny bambus znajdzie miejsce na każdym biurku lub szafce. Indywidualnie dobrany grawer może sprawić, że obdarowana osoba codziennie będzie sobie o Tobie przypominała.

  Dla firm - gadżet marketingowy

  Prowadzisz swoją działalność?
  Pracujesz w dziale marketingu?

  Ładowarki drewniane indukcyjne to również rozwiązanie dla Ciebie. Taki prezent z Twoim logo firmowym to idealny sposób, aby Twoi klienci, dostawcy, partnerzy biznesowi codziennie pamiętali o Twojej firmie. Zapewnisz sobie nie tylko niepowtarzalną reklamę, ale dodatkowo zapewnisz przydatne, wygodne i nowoczesne urządzenia dla użytkownika. Będzie to element wyróżniający się na każdym biurku firmowym.

  Technologia

  Ładowarka indukcyjna wykorzystuje zasadę indukcji magnetycznej. W ładowarce został umieszczony spiralny przewód tworzący tak zwaną cewkę nadawczą wytwarzającą pole elektromagnetyczne. W Twoim telefonie została umieszczona cewka odbiorcza, dzięki czemu po zbliżeniu telefonu zachodzi zjawisko indukcji. Im bliżej siebie znajdują się cewki, tym efektywniejszy jest proces ładowania baterii.

  Ładowarka indukcyjna może być:

  • wygodnym rozwiązaniem codziennych problemów dla Ciebie,
  • interesującym spersonalizowanym prezent dla kogoś bliskiego,
  • przykuwającym wzrok gadżetem reklamowym.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ładowarek i zaproponowanych wzorów.