Otwieracze do butelek

Obniżka ceny

Otwieracze do butelek

Twoją zmorą od zawsze było kupowanie prezentów? Nie ważne, czy na małe okazje, takie jak dzień ojca czy imieniny, czy na takie, na które trzeba się nieco wykosztować, czyli na przykład urodziny czy Boże Narodzenie. Dzięki tej ofercie pozbędziesz się problemu zaprzątającego głowę na kilka tygodni przed ważnym dniem. 

Personalizowany otwieracz do piwa z pewnością będzie bardzo miłym i zabawnym zaskoczeniem dla smakoszy tego trunku. Choć piwo znajduje swoich zwolenników głównie wśród Panów, nic nie wyklucza możliwości podarowania takiego drobiazgu wyluzowanej kobiecie. Możliwość wyboru graweru stawia przed tobą masę różnych możliwości!

Otwieracze do butelek Jest 10 produktów.

Włączone filtry:
  Okazja
  Prezent dla...
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

  Produkt możesz podarować tacie na dzień ojca, chłopakowi na rocznicę, bratu na imieniny, dziadkowi za drobną przysługę lub dawnemu koledze z okazji wieczoru kawalerskiego. Każdy z nas lubi dostawać prezenty, które w jakiś sposób do nas pasują. Wtedy czujmy się wyjątkowo docenieni przez nawet najdrobniejszy upominek. Otwieracz do piwa z grawerem sprawi, że obdarowana osoba poczuje, iż ten prezent został przemyślany i stworzony specjalnie dla niej. Czy to nie podnosi wartości podarunku? Taka mała rzecz może po latach mieć niezmierzoną wartość sentymentalną. Będzie przypominać o osobie, która podarowała nietuzinkowy, nieco zabawny i bardzo fajny otwieracz do piwa. Z jednej strony ma otwieracz, z drugiej okrągły otwór, który można wykorzystać do wygodnego trzymania lub powieszenia.

  Bezdyskusyjną zaletą otwieracza jest jego duża powierzchnia, na której można umieścić dowolny napis - imię, datę, inicjały czy życzenia - ty wybierasz, my dokładamy wszelkich starań o jakość graweru. Ten wykonywany jest za pomocą najlepszej jakości maszyn, dzięki czemu cechuje się estetyką i dokładnością. Nie musisz się obawiać, że prezent ulegnie zniszczeniu. Wykonany z drewna i stali nierdzewnej zapewnia łatwość w użytkowaniu i pozwala cieszyć się nim długie lata. Chcesz kiedyś usłyszeć zdanie "mam nadal ten świetny otwieracz od Ciebie!"? Nie zwlekaj zatem z zakupem! 

  Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wybranego wzoru na personalizowanym otwieraczu do butelek. Personalizacja jest wliczona w cenę produktu - nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Twoją jedyną rolą jest zastanowienie się, co chcesz umieścić na prezencie, a my zajmiemy się resztą w jak najszybszym czasie. Jeśli zależy ci na szybkości realizacji zamówienia - wybierz gotowy produkt z galerii, który zostanie do ciebie wysłany bez zbędnej zwłoki. Wykonanie wizualizacji może nieco wpłynąć na szybkość wysyłki, jednak dokładamy wszelkich starań, aby gotowy produkt reprezentował jak najlepszą jakość. 

  Otwieracz do piwa z grawerem, który zobaczysz po odebraniu przesyłki będzie wyglądał dokładnie tak, jak na zdjęciu - z wyjątkiem wybranego napisu, który dla każdego zamówienia jest wyjątkowy. Zachęcamy do zakupu oraz gwarantujemy zadowolenie - zarówno klienta, jak i osoby, która z pewnością nie spodziewa się tak oryginalnej (i funkcjonalnej!) niespodzianki.