Kombinerki multitool

Obniżka ceny

Kombinerki multitool

Scyzoryk z kombinerkami to jedno z najbardziej podręcznych wielofunkcyjnych narzędzi w arsenale majsterkowicza. Niewielka, składana konstrukcja daje schować się w kieszeni i dobyć gdy tylko będzie ponownie potrzebna. Jej rozszerzona wersja w postaci multitoola wykazuje się szczególną funkcjonalnością, dzięki licznym końcówkom oraz sprawdzonej budowie. Dzięki temu narzędzie to znalazło wielu zwolenników na całym świecie. Majsterkowicze, miłośnicy survivalu, a nawet pracujący w trudnych warunkach specjaliści. Wszyscy oni lubią mieć pod ręką sprawdzony scyzoryk z kombinerkami. Tym bardziej interesującym aspektem posiadania takiego gadżetu jest możliwość jego osobistej personalizacji.

Kombinerki multitool Jest 6 produktów.

Włączone filtry:
  Okazja
  Prezent dla...
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Multitool kombinerki z grawerem

  Osobiste prezenty są najlepsze. Tym bardziej, kiedy trafiają w gusta i potrzeby obdarowywanego. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo doskonały suwenir dla każdego kto od czasu do czasu potrzebuje poręcznego narzędzia. Możliwość dokonania grawerunku na drewnianej rękojeści multitoola uczyni go niepowtarzalnym i z pewnością spodoba się osobie obdarowywanej. Metal doskonale łączy się przy tym z naturalnym tworzywem, nadając przedmiotowi unikalnego, nieco surowego wyglądu.

  W ofercie sklepu znajduje się kilka możliwości wykonania grawerunku, również całkowite jego spersonalizowanie. Przy doborze odpowiedniego wyglądu wykonanego napisu przydatna będzie możliwość wcześniejszej wizualizacji efektu końcowego. Samych możliwości wyboru grawerunku jest niezwykle dużo. Trzy motywy zostały specjalnie wykonane z myślą o podarunku dla majsterkujących ojców, idealnie nadadzą się jako praktyczny prezent na urodziny lub ich specjalny dzień. Możliwość wykonania imienia na drewnianej rękojeści jeszcze bardziej powiąże prezent z osobą obdarowaną lub obdarowującą. Aby przypominać o ważnych wydarzeniach, interesującym motywem może być starannie wykonana data na powierzchni multitoola. Sposobów na ozdobienie swojego spersonalizowanego suweniru jest naprawdę wiele. Dlatego też przygotowaliśmy możliwość grawerunku całkowicie od początku zgodnie z Państwa upodobaniami. Dzięki usłudze wizualizacji przed wykonaniem zakupiony produkt spełniać będzie wszelkie oczekiwania.

  Scyzoryk wielofunkcyjny kombinerki. Idealny prezent, poręczne narzędzie

  Prezenty muszą mieć w sobie coś osobistego. Nie ma zaś nic bardziej ujmującego, niż specjalnie wykonana sentencja. Wiedziano o tym już od dawna, grawerując pamiątkowe przedmioty, narzędzia, a nawet broń. Wybierając na prezent elegancko podpisany scyzoryk z kombinerkami, nawiązujemy do tej tradycji. Przyjemny dla oka mariaż metalu i drewna podkreśla pewien surowy charakter użytkowego gadżetu, podarowanego razem z adekwatnym podpisem. Poręczny personalizowany multitool, mieszczący się w każdej kieszeni, będzie również częstym towarzyszem wszelkich prac i wypraw w teren. Dzięki temu wygrawerowany na nim napis zawsze będzie przypominał o upamiętnianym wydarzeniu lub bliskiej osobie. To zaś stanowi przecież samą esencję tak osobistego podarunku.