Klipsy do banknotów

Obniżka ceny

Klipsy do banknotów

Mimo że w dzisiejszych czasach wszystkie aspekty życia ulegają cyfryzacji , a wdrażanie mechanizmów elektronicznych pozwala na zdalny dostęp do pieniędzy na koncie, gotówka ma ugruntowaną pozycję i nic tego nie zmieni. Płacenie banknotami zdaje się być bardziej eleganckie, namacalne i odwołuje się do tradycji. Czasami po prostu musimy korzystać z gotówki, a jeśli banknotów jest sporo, warto zadbać o porządek i schludne przechowywanie jej w kieszeni czy nawet portfelu. Klipsy do banknotów w sklepie GiftGuru to eleganckie gadżety, które łączą funkcjonalność z elegancją i odrobiną luksusu. Świetnie sprawdzą się na co dzień, zwłaszcza w przypadku osób operujących nieustannie sporą gotówką. Mogą stanowić również prezent na specjalną okazję, którego ostateczny charakter podkreśli spersonalizowany grawer.

Klipsy do banknotów Jest 14 produktów.

Włączone filtry:
  Okazja
  Prezent dla...
  Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

  Mały gadżet spinający plik banknotów

  Spinka do pieniędzy to niewielki przedmiot, dzięki któremu plik banknotów będzie skupiony w jednym miejscu. W naszym sklepie oferujemy szeroki zakres stylowych klipsów z grawerem, który można dostosować do indywidualnych potrzeb. Mężczyźni uwielbiają monogramy na swoich rzeczach osobistych, zwłaszcza jeśli są to przedmioty gustowne, luksusowe i unikatowe. Klips na banknoty w ofercie GiftGuru został wykonany ręcznie z drewna i stali, a więc dwóch surowców, które szczególnie kojarzą się z prawdziwymi mężczyznami. Użyta w tym wypadku stal to materiał najwyższej jakości, a z kolei elementy drewniane zostały wykonane z dębu. Niewielki rozmiar gadżetu sprawia, że szybko stanie się on nieodłącznym towarzyszem lubiących porządek i wytworne drobiazgi mężczyzn. Spersonalizowany grawer na klipsie to usługa, którą gwarantujemy klientom w formie bezpłatnego dodatku. Wielu mężczyzn z pewnością ucieszy spinka do banknotów z własnym imieniem albo krótkimi aforyzmami, z którymi się utożsamiają.

  Pomysł na nietuzinkowy prezent

  Spinka na banknoty z konkretnym grawerem może stać się nietypowym prezentem i drobiazgiem, który na co dzień będzie przypominał o jakiejś szczególnej sytuacji w życiu, okazji czy osobie. Bardzo popularne są spinki z datą ślubu, urodzin czy rocznicy ślubu. Jeśli wybieramy się na uroczystość, z okazji której postanowiliśmy wręczyć komuś większą kwotę pieniędzy, wyjątkowa oprawa w postaci spinki to idealne rozwiązanie. Dorosłe dzieci chętnie wręczają również spinki swoim ojcom, a grawer w postaci napisu "Najlepszy tata" sprawi, że taki prezent nabierze ogromnej wartości. Z kolei panie mogą popisać się kreatywności i sprezentować swoim partnerom spinkę z napisem "Super facet" albo innym, które ma sekretne znaczenie tylko dla tej dwójki. Oryginalnym pomysłem może być wygrawerowanie nazwy miejscowości albo jej danych współrzędnych, jeśli to właśnie w tym miejscu wydarzyło się coś, co ma dla dwojga ludzi wielkie znaczenie. Możliwości są niewyczerpane, a jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Pewne jest, że taki prezent to połączenie szyku, funkcjonalności, a w przypadku niektórych grawerów również poczucia humoru.