Zestawy z portfelem

Obniżka ceny

Zestawy z portfelem

Na pewno znacie to uczucie zażenowania, gdy chcecie kupić prezent bliskiej osobie i nagle uświadamiacie sobie, że nie wiecie nawet, co mogłoby sprawić jej przyjemność. Wtedy warto uciec się do pozornie błahego rozwiązania, jakim jest kupienie jakiegoś praktycznego upominku, np. portfela. Warto jednak wzbogacić go o jakieś niecodzienne akcenty. Dajmy na to - grawer. Obecność prostego napisu może znacząco podnieść wartość nawet najprostszego podarunku.

Zestawy z portfelem Jest 12 produktów.

Włączone filtry:
  Okazja
  Prezent dla...
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

  Proste i skuteczne rozwiązanie

  Portfel męski z grawerem jest świetnym pomysłem na prezent, praktycznie bez względu na okazje. Na wyrobie można zamieścić takie treści, jak np.:

  • złotą myśl/cytat
  • imię posiadacza
  • ważną datę (np. dzień urodzin lub rocznicy związku)
  • śmieszny opis
  • inskrypcję ułożoną przez fundatora prezentu.

  O ile sam portfel nie jest może bardzo drogim podarunkiem, o tyle wzbogacenie go o grawer sprawia, że upominek staje się o wiele bardziej wartościowy. Po pierwsze, ludzie lubią dostawać kreatywne, niecodzienne upominki, które są "skrojone" bezpośrednio pod nich. Po drugie, jeśli na prezencie zamieścimy kilka miłych słów od serca, sprawimy jeszcze większą przyjemność członkowi rodziny, przyjacielowi czy partnerowi. Po prostu pokażemy im, że są dla nas ważni.

  Portfel z grawerem ma praktyczne zastosowanie

  Grawer na portfel ma również praktyczne zastosowanie. Załóżmy, że wybieramy się na imprezę i bierzemy portfel ze sobą. W czasie zabawy mogą dziać się różne rzeczy, więc o zgubienie przedmiotu trzymanego w kieszeni raczej nie jest trudno. Na szczęście, na klapie wyrobu widnieje nasze imię. Dzięki temu, znajomi szybko mogą skojarzyć, do kogo należy zguba, nawet jeśli w portfelu nie ma np. dowodu osobistego czy prawa jazdy. W przeciwnym razie, nasi przyjaciele mogliby mieć trochę więcej kłopotów z dojściem do tego, kto jest właścicielem zguby. A tak, pieniądze wrócą do nas trochę szybciej!

  A co z biznesem?

  Portfel męski skórzany z grawerem może być przydatny również z biznesowego punktu widzenia! Załóżmy, że prowadzimy firmę. Każdy szanujący się przedsiębiorca wręcza współpracownikom lub stałym klientom jakieś upominki. Zazwyczaj są to długopisy lub smycze do kluczy, ewentualnie kubki. Pytanie brzmi: ile można? Czy nie lepiej odróżnić się na tle konkurencji i pozytywnie zaskoczyć potencjalnych interesantów? Dlatego warto zainwestować w wykonanie portfeli, na których zostanie wygrawerowana nazwa firmy. Tego typu upominki można wręczać nawet podczas bardziej oficjalnych spotkań. W ten sposób łatwo zaskarbić sobie sympatię i uznanie ludzi, z którymi chcemy podjąć współpracę.

  Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

  Jak widać, portfel męski z grawerem jest świetnym materiałem na prezent. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno jako prezent dla bliskich, jak i podarunek wręczany w kontaktach zawodowych. Można na nim zamieścić niemal dowolną treść. To właśnie temu zawdzięcza swoje wszechstronne zastosowanie. Gdy dodamy do tego wysoką jakość wykonania, otrzymujemy połączenie idealne. Gorąco zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą! Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie!